TOP 7 lahedat vidinat, mis aitavad sind reisimisel

Ilmselt oleme me kõik ühel meelel, et reisida on lahe. Samas iga reis on erinev ning sõltuvalt reisi omapärast võib see kaasa tuua ka mitmeid väljakutseid. Eriti juhul, kui reisid kas koos lastega või sinu reisiteekond lõppsihtkohta on väga pikk ja väsitav.

Et aga sinu reisiseiklus oleks mugav ja võimalikult vahva, oleme sinu jaoks välja otsinud 7 lahedat vidinat ehk reisitarvikut, mis on kindlasti reisil olles sulle suureks abiks.

1.Kohvrikate

On sinu number üks abimeheks, kui reisid reisikohvriga. Spetsiaalne spandeks riidest kohvrikate aitab hoida reisikohvri puhtana ning kaitseb seda kriimustuste eest. Kvaliteetne kohvrikate püsib kindlalt sinu kohvri peal ja täidab oma eesmärki, sest toote all olev lukk ja kinnitus tagavad selle kindla paigalpüsimise.

Kohvrikaitseid on müügil väga erineva disaini ja värvitoonidega, sa saad valida täpselt enda maitse järgi toote. Ja kui sul juba on unikaalse välimusega kohver, siis on sul kordades lihtsam seda lennujaamast üles leida.

2. Erinevad pisikesed potsikud ja pudelid

Kosmeetikatoodete ja muude vedelike kaasa võtmine on tülikas, eriti kui lähed reisile vaid mõneks päevaks ja väikese pagasiga. Suured šampoonipudelid, dušigeelid ja meigitarvikud võtavad enda

 alla ju vägagi arvestatava osa kohvri ruumist. 

Kompaktsed taaskasutatavad pudelid ja anumad võimaldavad kaasa võtta täpselt nii palju erinevaid vedelikke, kui vajad ning sul ei ole vaja muretseda ei ruumipuuduse ega ka lekete pärast. Sa ei pea enam loobuma ühestki olulisest kehahooldustootest ega tegema järeleandmisi oma ilu ja heaolu arvelt.

3. Kohvri sisu organiseerijad

Üks suurimaid väljakutseid reisimisel on kohvri korrashoidmine. Asju on palju, ruumi on vähe ja mitte kunagi ei leia sa esimese hooga üles seda, mida parasjagu otsid. Kohvri sisu organiseerijad aitavad sul hoida kõik asjad kohvris organiseeritult ning sa ei pea enam tervet kohvrit läbi sobrama, et leida seda mida vajad.

4. Mini kohvrikaal

Enne tagasiteele asumist on teada-tuntud probleemiks see, et pagasi kaal on tihti lubatust suurem. See on täiesti arusaadav, sest sa ju ikka tahad reisilt midagi meeneks kaasa osta ning kindlasti on sul ka sõpru ja tuttavaid, kes pikisilmi oma kingitusi ootavad. Mini kohvrikaal võimaldab sul enne lennujaama minekut oma pagasi kaal täpselt üle kontrollida ning vältida ebameeldivaid üllatusi ja lisakulusid ülekaalus pagasi eest.

5. Reisipadi

Pikad lennureisid, auto- ja rongisõidud on tüütud ning väsitavad. Eriti talumatuks teeb olukorra aga see, kui sa ei saa sõidu ajal end mugavalt tunda ja välja puhata. Hea ja kvaliteetne reisipadi on sulle pikkadel reisidel suurepäraseks kaaslaseks, sest padi pakub kaelale tuge ja mugavustunnet, mis omakorda aitab sul paremini uinuda. Kuna reisipadi on hinna poolest üsna soodne, on  see kahtlemata üks reisividin mis võiks ja ehk ka peaks sul kindlasti olemas olema.

6. Termokott

Reisil olles on termokott äärmiselt kasulik ja praktiline abivahend mitmel põhjusel. Esiteks võimaldab see sul nautida värsket ja maitsvat toitu või jooki ka siis, kui oled juba pikka aega teel olnud. Termokott säilitab toidu ja joogi soovitud temperatuuri, olgu selleks siis kuum supp, külm smuuti või midagi vahepealset. See on super toode ka siis, kui reisid koos lastega. Nii on soe toit lastele kohe käepärast võtta.

7. Universaalne reisitekk

Temperatuurid lennukites, bussides ja  teistes transpordivahendites võivad olla sageli ettearvamatud. Universaalne reisitekk võimaldab sul mugavalt puhata, hoides sind mõnusalt soojas. Ja mis kõige toredam, tekk ei võta palju ruumi ja seda on mugav kaasa pakkida. Samuti on see hea toode laste jaoks, sest enam ei pea sa muretsema, et lastel lennu- või bussireisil olles külm hakkaks.

Hoolikalt valitud reisitarvikud teevad sinu järgmise seikluse mitte ainult sujuvamaks, vaid ka märkimisväärselt mugavamaks. Tänu nutikatele pagasi organiseerimise lahendustele, kohvrikatetele ning mugavatele tekkidele ja patjadele saad end mõnusalt tunda ja täiel rinnal reisi nautida.