Klienditeenindus puhkab 11-19.05. Kirjadele ja telefonile vastatakse peale puhkuse lõppu. Kaupa saadame kulleriga jätkuvalt välja! Ise järgitulemise võimalus selle ajal ei ole võimalik. Palun valige kulleriga saatmine. Päikest!

Ostutingimused

OSTUTINGIMUSED

TELLIMINE
Kauba väljavalimise järel tuleb toode/tooted lisada ostukorvi.

Ostukorvi saate näha, kui vajutate kodulehe päises olevale „Ostukorvi“ nupule ning liigute edasi ostukorvi lehele.

Ostukorvis on nähtavad kõik sinna lisatud tooted nimekirjana ning iga toote kohta on kuvatud soovitud hulk (tk) ja hind. Samuti kogu ostukorvi maksumus.

Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule „MINE MAKSMA“, mis viib teid edasi kassa lehele.

Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile tellimusleht, mis on võimalik tasuda pangaülekandega. Koopia kinnitatud tellimusest saadetakse ka teie e-posti aadressile, juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

Tooted postitatame teile peale tellimuse eest tasumist. Tööpäevadel enne 11:30 esitatud tellimustega alustame komplekteerimist juba samal päeval.

Tellija poolt edastatud e-posti aadress annab õiguse D-Digital OÜ keskonnal edastada aeg-ajalt uudistooteid puudutavaid uudiskirju.

Soovime teile meeldivaid ostukogemusi meie veebipoes!

MAKSEVIISID
D-Digital OÜ  veebipoes pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi:

Pangaülekanne
Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusleht. Koopia tellimusest saabub koheselt ka teie e-posti aadressile, et saaksite selle soovi korral välja trükkida ning tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgitusse kindlasti tellimusel olev tellimisnumber.

TOOTE HIND
Kõik hinnad D-Digital OÜ veebipoes sisaldavad lõpplikku hinda. Hinnad on kuvatud eurodes (€).

Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (5 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest).

Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja D-Digital OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

TRANSPORT
Ostudele lisandub transpordi hind vastavalt Kliendi valitud tarneviisile:

  • Tasuta tarne alates 65€ ostust
  • Tarne kulleriga: 4.80€
  • Ise järele tulemine (Tallinn) – TASUTA. Laost väljastame kaupa tavaliselt 10:00 – 16:00 vahemikus. Anname teada kui kaup on väljastuseks valmis

 

KAUBA ÜLEANDMISE JA SAATMISE KORD
Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset tellimuse tasumist) komplekteerib D-Digital OÜ tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele Venipak, kes toimetab pakke tellijateni tööpäeviti vahemikus 9:00 – 17:00.

Tööpäevadel enne 11:30 esitatud ja makstud tellimused saate reeglina kätte juba 1-3 tööpäeva jooksul. Juhul kui mingil põhjusel saadetis viibib, lepib D-Digital OÜ klienditugi Kliendiga kokku sobiva tarneaja.

Eelnevalt näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse laekumise hetkest.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.

Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi saavad Kliendile asendatud. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.

D-Digital OÜ ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida D-Digital OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.

PRIVAATSUSTINGIMUSED
Kõiki D-Digital OÜ e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Jagame teie isikuinfot vaid kulleriga, kes paki teile edastab.

D-Digital OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

D-Digital OÜ kasutab www.reisisemu.ee lehel „küpsiseid“, et kuvada reklaame ning olla võimalikult kasutajasõbralik teenusepakkuja toodete leidmisel.

TAGASTAMISÕIGUS JA GARANTII
D-Digital OÜ veebipoest ostetud kaubale kehtib teile alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastamisõigus. Tagastamisõigus on loodud garanteerimaks seda, et saadetud kaup vastaks tellitule.

  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.
  • Kauba tagastamiseks tuleb esitada meile avaldus e-posti aadressil epood@reisisemu.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.
  • Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ja sel puhul esialgset transporditasu ei hüvitata (välja arvatud juhul kui tagastatud kaup ei vasta tellitule).
  • Kauba tagastamisel tuleb ostetud toode/tooted tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 5 päeva jooksul.
  • Raha tagastatud toodete eest hüvitatakse teile viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 10 päeva jooksul.
  • Kauba tagastamisel ei tagastata transpordikulusi, sh TASUTA saatmise puhul 4,80€

Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega.

Mõned pildid meie klientidest & kohvritest