Reisisemuga reisid stiilselt ja mugavalt nii Eestis kui välismaal!

Reisi muretult & stiilselt!

Püüame pakkuda parimat kvaliteeti ning kiiret tarnet!

HOOLITSEME SINU PAGASI JA REISITARVIKUTE EEST IGAL REISIL!

Kui alustasime Reisisemu brändi loomisega, siis meil oli üks ja ainus eesmärk. Pakkuda oma tulevastele klientidele kvaliteetseid reisikohvreid, mis oleks kauni disainiga ning taskukohased.

Tänaseks oleme jõudnud sinna maale, kus Reisisemu tooted on ennast õigustanud ning meie kliendid usaldavad ja väärtustavad Reisisemu tooteid juba aastaid. Tänud oma klientidele oleme kasvanud, ning oleme suurendanud tootevalikut. Lisaks reisikovritele pakume ja toodame ise ka palju muud vajalikku, mida igal reisil tarvis võib minna.

Meie tootevalikusse kuulub palju reisiks vajalikke tooteid, nagu näiteks kohvrikatted, organiseerijad, lukud, rannarätikud, erinevad kotid, päikeseprillid ja palju muud. Tutvu meie valikuga ning võid olla kindel, et siit e-poest saad vaid häid tooteid, mida kasutame ka ise!

Mida me väärtustame?

MEILE OLULISED VÄÄRTUSED

Hoolivus
Esikohal on kindlasti üksteise vaheline hoolivus. Nii meie kui Teie vaheline suhtlus. Peame lugu mõistmisest ning vastastikkusest viisakast suhtlusest.

Kvaliteet
Peame oluliseks seda, et tooted on tehtud kõrgetele kvaliteedinõuetele vastavalt – vastupidavate ühendustega, kvaliteetsest materjalist, asjakohaste turvaelementidega. Tooteid peab saama kasutada kaua ning nende kaubanduslik välimus peab säilima.

Kiire tarne kliendini
Väärtustame kiiret tarnet. Seetõttu teeme kõik endast oleneva, et meie kliendid saaks oma tellitud tooted kätte kiirelt ning omale sobival viisil.

Soovid müüa meie e-poes?

SUL ON HEA TOODE? MÜÜ SEDA MEIE POES

Kui sul on oma tooteliin ning sulle tundub, et see sobib kokku meie kuvandi ning toodetega, siis võta meiega julgelt ühendust.
Otsime alatasa oma e-poodi juurde head ning kvaliteetset kauppa, mis võiks meie klientidele sobida. Kirjuta meile julgelt epood@reisisemu.ee