Kohvrite mõõdud ja materjal

Vajad abi kohvri suuruse valikul?

Siit saad täpse ülevaate, milline kohvri suurus sulle võiks sobida

XS suuruses käsipagas

Vali XS käsipagas siis, kui oled minemas paari päevasele reisile. Kohvrisse mahuvad ühe inimese tarbed.

Vaata XS valikut e-poes

S suuruses käsipagas

Vali S käsipagas siis, kui oled minemas mõnepäevasele kuni nädalasele reisile. Kohvrisse mahuvad ühe inimese tarbed.

Vaata S valikut e-poes

M suuruses reisikohver

Vali M suuruses kohver, kui oled minemas nädalasele reisile. Sõltuvalt riiete vajadustes võivad mahtuda ka kahe inimese asjad, kuid pigem soovitame kohver valida siiski ühe inimese tarvete jaoks.

Vaata M valikut e-poes

L suuruses reisikohver

L suuruses reisikohver sobib kahenädalase reisi jaoks peamiselt ühele inimesele. Võib ka sobida nädalase reisi jaoks kahele inimesele (sõltuvalt pakkimise vajadusest)

Vaata L valikut e-poes

Vajad abi materjali valikul?

Tutvu, et saada ülevaade milline materjal sulle võiks sobida.

Oleme jaotanud tooted kahte tabelisse. Kõvakaanega kohvrid ja kangast reisikohvrid. Need tabelid annavad materjali kohta hea ülevaate ja aitavad teha õige valiku.

Kõvakaanega kohvrid

Kõvakaanega kohvreid on olemas kolmes erinevas materjalis: ABS, polüpropüleen ja polükarbonaat. Need materjalid on kõik erinevad ja mõeldud erinevale reisiotstarbele.

ABS Polüpropüleen Polükarbonaat
Miks osta? Soodne, hea värvivalik Vastupidav, kerge, raskesti tekkivad kriimud Kõige tugevam materjal
Eelised Kerge, hea hind Tugev, hea kaalu ja vastupidavuse suhe Väga tugev
Miinused Teised materjalid on vastupidavamad Mitte nii tugev kui polükarbonaat Kaalult kõige raskem
Vastupidavus Kõige väiksem Keskmine Kõige parem
Kaal Keskmine Kõige kergem Kõige raskem
Hind Kõige soodsam Keskmine Kõige kallim

ABS reisikohvrid – on kõige tavalisemad reisikohvrid. Materjal ise on kaalult kerge ning väga laialdase värvigammaga. Enamus brändid toodavad abs plastikust reisikohvreid just selle materjali soodsa hinna tõttu. Samuti ka Reisisemu e-poes on neid kohvreid saadaval ja väga laias värvi- ja suuruse valikus. Hea kasutada lennufirmadega, kes hoolitsevad kohvri transpordi eest hoolikalt. Sama materjali kasutatakse ka näiteks legode valmistamisel. Lisaks enamus meie ümber viibiv plastik on just sellest materjalist valmistatud.

Polüpropüleen reisikohvrid – hetkel turul kõige kergem materjal. Polüpropüleen on populaarsuse poolest teine materjal, mida kohvritööstuses kasutatakse. Materjal on hästi vastupidav ka erinevale temperatuurile. Tänu oma tugevusele kasutatakse tihti seda materjali ka autotööstuses. Materjal on väga elastne. Oma toodetel oleme hüpanud isegi kohvri otsa ja see on lihtsalt vajunud kokku ja siis läinud tagasi oma vormi.

Polükarbonaat kohvrid – Suure tõenäosusega kestab see kohver väga pikka aega. Materjal on tõsiselt heade omadustega – väga vastupidav, kriimudele eriti vastupidav, lai värvivalik ja palju muud. Materjali kasutatakse peale kohvrite valmistamise veel paljudes erinevates valdkondades nagu näiteks: ehitusel, meditsiinis, lennutööstuses jpm.

Kangast kohvrid

Kangast reisikohvrid on popid kohvrid kuid neil kõigil on võrreldes kõvakaanega miinus see, et nad määrduvad ja ajapikku kuluvad. Paremad on nad selletõttu, et kohvritel on rohkem taskuid. Reisides on hea kui sul on olemas vähemalt üks välitasku, kuhu saad asju hoiustada mida lennujaamas tihti vaja välja võtta. Nagu näiteks mõned lennupaberid, kõrvaklapid jms.

Nailon Cordura
Miks osta? Vastupidav, kerge materjal, hea veekindlus Vastupidav, hea värvivalik
Vastupidavus Tugev Tugev
Kaal Kergem Raskem