Suur eksperiment! Milline näeb välja Reisisemu kohver peale 15 erinevat lendu?

Promome oma reisikohvreid kui kvaliteetsed & vastupidavad ning selleks, et seda fakti kinnitada tegime spetsiaalse eksperimendi. Me andsime oma reisikohvri, täpsemalt 2011-M mudeli Estlive Travel reisiagentuuri reisiagentide kasutusse. Selle aasta jooksul on käinud reisikohver 15 erineval lennul, läbides kokku üle 30 000 kilomeetri.

Reisikohver on viibinud paljudes maailmajagudes, alustades lähedalolevatest riikidest nagu Rootsi, aga käinud ka kaugemal maid avastamas, nagu näiteks Aafrika või Vietnam. Kohver on oma elu jooksul näinud nüüdseks juba kõike – loopimist lennujaamades, kiiruga tuhisemist reisiagendi järel, kaelkirjakuid safarimatkal jpm.

Just praegu seda postitust kirjutades on reisikohver oma otsaga Vietnamis ringreisil. Selle käigus palusime ka saata meile pilte reisikohvrist, et milline ta siis näeb peale 15 lennureisi välja.

Estlive agendid ise on üle ootuste kohvriga väga rahul. Kohvri mahutavus on ideaalne ühele inimesele vähemalt kahenädalaseks reisiks ja lisaks on tema kõvakattest ABS+ plastik säilitanud oma esindusliku välimuse. Kohver on lihtsasti pestav ja mugavate ning vaiksete ratastega.

Osaleme tuleval aastal ka reisimessil ja plaanime selle kohvri kindlasti kaasa võtta, et näidata inimestele kuidas kohver ennast tõestanud on. Kui ka sina oled tulemas Tourest 2020 messile, siis astu julgelt läbi meie boksist ning tule katsu kohvrit oma käega! Selleks ajaks on kohver kindlasti reisinud veel mitukümmend tuhat kilomeetrit.

Reisikohvri reisid:

Tallinn – Istanbul
Istanbul – Toshkent
Toshkent – Urgents
Urgents rongiga Samarkand
Samarkand – Toshkent
Toshkent – Istanbul – Tallinn
Tallinn – Stockholm
Stockholm – Doha
Doha – Sansibar
Kilimanjaro – Doha
Doha – Stockholm
Stockholm – Tallinn
Tallinn – Istanbul
Istanbul – Ho Chi Minh
Ho Chi Minh – Istanbul – Tallinn
Tallinn – Istanbul – Goa (tulekul)

Arvesse võtsime kõik reisid, kus on toimunud ümberistumine ehk kohvri liigutamine ühest lennukist teise.

Vaata ka pilte, milline siis reisikohver pele 15 lennureisi välja näeb: