Ryanair käsipagasi mõõdud ja teave

Eeslaste suur lemmik Ryanair pakub oma odavlendudega väga tihti häid hindu, kuid kõige selle juures tuleb alati arvestata võimalike lisakuludega. Näiteks alates 2018 aastast on muutunud käsipagasi poliitika.

Ryanair käsipagas on väike kott. Päris käsipagas lisatasu eest!

Alates 2018 aastast on käsipagasina tasuta kaasa lubatud võtta üks reisikott, mille mõõdud on 40*25*20cm. See ei ole kindlasti käsipagasi mõõt! Pigem on see väiksem kott või sülearvuti kott.

Lisaks on võimalik pagasina osta juurde suurem käsipagas, mille mõõt on 55*40*20cm ja kaal 10kg. Ryanairi teine käsipagas on võimalik soetada juurde kahel viisil. Valikutest soovitame tungivalt esimest varianti:

  1. Pileteid ostes vali priority boarding. Ryanair priority bordingu eelis on see, et saad võtta kaasa käsipagasi mõõdus 55*40*20cm lennukisse kaasa. NB! Iga lennuga pakutakse vaid ca 90-95 priority passi, seega osta see kohe lennupileteid valides ära. Hind võib erineda erinevatel lendudel, kuid keskmiselt on see 6€ per lend.
  2. Maksa käsipagasi eest lennujaamas enne lennujaama turvaväravaid. Juhul, kui saabud lennujaama käsipagasiga, mis on nimetatud reisikoti mõõtmetest üle, siis maksa selle eest lennujaamas. Selle kõige suuremad miinused on kallim hind ning see, et üldjuhul käsipagas võetakse ära ja pannakse lennuki allossa. Hiljem saad selle kätte kas lennukilt maha tulles või lennujaamas lindilt. Hind on ca 10€.

Pane tähele! Kui saabud lennujaama Ryanairi käsipagasi mõõtudes oleva kohvriga ning selle eest lennujaama check-inis ei maksa, siis suure tõenäosusega pead selle eest maksma enne lennukisse astumist lennujaama väravas. Siis on aga juba tarvis maksta palju suurem summa. Tavaliselt on see 25€. Seega kõige loogilisem soovitus on käsipagas osta priority boardingu teel.

Kindlasti tuleb see paljudele üllatusena, kuigi see on kõik lennufirma lehel kirjas. Kuna Ryanair on odavlennufirma, siis nad ei paku palju mugavusi, sest nende eesmärk on viia reisija ühest sihtkohast teise võimalikult soodsa hinnaga. Sellest tulenevalt ka võimalikult väikeste kuludega. Erinevate lisakulude kohta soovitame vaadata nende veebilehelt siit

Reisisemu pakub Ryanairi käsipagasi kohvreid!

Meil on suur valik käsipagasi kohvreid, mis vastavad Ryanairi mõõtudele 55 x 40 x 20 cm. Tutvu valikuga siit