7 head nõuannet reisikohvri valikul, ehk milline kohver valida?

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Õige reisikohvri valik on oluline, sest vale valik võib rikkuda sinu puhkusereisi. Oleme lugenud paljude foorumite küsimusi & nõuandeid teemale “Milline reisikohver valida?”. Sellest lähtuvalt koostasime meie oma kogemuste põhjal kokku 7 head nõuannet, milline siis on see õige reisikohver.

1. Reisikohvri kaal
Reisikohvrit valides on oluline kindlasti selle kaal. Eriti suurt rolli mängib reisikohvri kaal käsipagasi puhul, sest tavaline max 8kg on juba niigi vähe. Kui enamus sellest veel kohvri peale kulutada, siis asju kaasa ei saa ju võttagi. Üldiselt on loogika, mida kergem – seda parem. Kõige kergemad kohvrid on tavaliselt ABS plastikust ja polükarbonaadist reisikohvrid. Riidest kohvrid on tavaliselt raskemad.

2. Rataste arv. Kas 2 või 4 ?
4 ratast on kindlasti mugavam. Kohvrit saad vedada täispinnal ja ei pea kulutama nii palju energiat. Saad seda lükata enda kõrval. Selle olulisusest saad aru kindlasti siis, kui pead lennujaamas pikki maid kohvriga jalutama. Kui oled valimas 4 rattaga kohvrit, siis vaata ka, et rattad pööraks 360 kraadi.

3. Kohvri värvus. Milline on õige reisikohvri värv?
Ära vali musta või halli reisikohvrit. Järgmine kord kui oled lindil ootamas oma kohvrit siis pea maha üks pisike mäng. Loe üle kõik tumedat värvi reisikohvrid. Neid on väga valju. Värviline kohver torkab paremin silma ja leiad selle kiiremini üles. Meil on valikus kokku näiteks üle 20 erineva värvi! Ära karda selle määrdumise pärast. Kõvakaanega reisikohvrid on lihtsasti pestavad.

4. Kohvri käepide
Tugev käepide näitab kohvri vastupidavust. Hea käepide on teleskoopkäepide, mida saad vastavalt vajadusele õiges astmes hoida. Õige käepide ei logise meeletult. Vaata ka reisikohvri sisemust – kas sul on ligipääs käepidemele juhul kui see peaks purunema. Kas saad sellele ka ise ligi?

5. Kohvri mahutavus
Kohvreid on erinevates suurustes ja mahtudes, kuid tegelikult samas suuruses kohver võib olla erineva mahutusega. Näiteks kumerad kohvrid mahutavad rohkem kui lamedad. Sama ka kohvritega, mille üks ots on kitsam kui teine. Meie soovitame valida mahuka reisikohvri, millel on olemas lisalukk, mida avades saad mahtu juurde. Vahel reisil olles avastad, et oled end ostnud esemetest lõhki ja mõtled kuhu see kõik siis mahutada – siin tuleb just selle tõmbeluku olemasolu appi!

6. Garantii
Vali kohver millel on olemas garantii. Tõsi, reisikindlustus katab enamus kohvrite lagunemise juhtumid, kuid garantii on meelerahuks just sellele, et kohver on vastupidav, sest selle müüja/tootja usub oma tootesse piisavalt. See juba tähendab, et kohver on piisavalt hea, et see kasutusele võtta.

7. Reisikohvri hind
Reisikohvreid on igas hinnas. Alustades 29€ ja lõpetades 600€ juures. Reisikohvrit ostes sa kindlasti ei soovi kulutada soojamaareisi raha. Seega võta arvesse need 6 nimetatud nõuannet ja katsu välja filtreerida nendest omale vähemalt 4 kõige olulisemat ning alles siis vaata hinda :)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1571502924057{margin-top: 25px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

Reisisemu pakub nendest nimetatud nõuannetest kõike!

Meil on suur valik reisikohvreid. Käsipagas, keskmised- ja suured reisikohvrid. Kõik nad on hea vastpidamisega, tugevad ja soodsad reisikohvrid.[/vc_column_text][woo_carousel items=”20″ categ_select=”0,33,36,39″ include=”0″ el_class=”prod-carousel”][/vc_column][/vc_row]